می, 2019 بدون نظر موفقیت

در سال ۱۹۸۴ «ریچارد برانسون» یک بریتانیایی شجاع و جسور که در کار انتشار موسیقی بود، ناگهان یک تصمیم بزرگ می‌گیرد: اینکه به جای «بریتیش ایروبز» خطوط هوایی خودش را تاسیس کند.

اما با داشتن فقط یک هواپیما، بودجه‌ی بسیار کم او خیلی زود متوجه می شود که برای سر پا نگه داشتن این شرکت هوایی باید بین مردم شناخته شود و محبوبیت زیادی به دست بیاورد. از این به بعد کارهایی که «برانسون» انجام داد، مجموعه‌ای بود از اقدامات شجاعانه، بلندپروازانه و البته کمی هم دیوانه‌وار.

او تصمیم می‌گیرد برای اولین‌بار در تاریخ با کمک «Per Lindstrand»، یکی از بهترین مهندسان هوافضای سوئد و متخصص بالن، با بزرگ‌ترین بالن هوای گرم آن زمان از عرض اقیانوس اطلس عبور کند. این ماجراجویی بسیار خطرناک او را تا سر حد مرگ می‌برد و تمام کسب‌وکار و سرمایه‌ی او را در معرض نابودی قرار می‌دهد. در این برنامه با داستان این پرواز با بالن، که هرگز تا پیش از این به طور کامل گفته نشده، از زبان خود «برانسون» و اعضای گروهش آشنا می‌شویم. در این برنامه‌ علاوه بر دیدن تصاویر آرشیوی بی‌نظیری که در همان زمان از داخل بالن گرفته شده، شاهد بازسازی این ماجراجویی پرخطر نیز هستیم. این برنامه روایت شجاعت، اراده، مبارزه با ناامیدی و بالاخره رسیدن به پیروزی است.

::مستند هرگز نامید نشو – Don’t Look Down ::

:: 1 قسمت ::

:: با کیفیت 720p ::

زبان : دوبله فارسی

خرید دانلودی هرگز نامید نشو :

 هرگز نامید نشو

2,000تومانافزودن به سبد خرید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *