می, 2017 بدون نظر سبک زندگی, موفقیت

خیلی از ماها ” بخشیدن پاداش است ” را شنیده ایم، سخنی کاملا درست است. ولی جنبه دیگر از بخشیدن نیز وجود دارد که بیشتر مردم نمی‎‌دانند. بخشیدن نیرویی است که نه تنها برای دیگران مفید است بلکه برای شخص بخشنده نیز سازنده است. این قانون طبیعی، حقیقتی است که برای شخص بخشنده بدون آنکه بخواهد یا حتی آگاه باشد روی می‌دهد.

.

پول حالتی “گردشی” دارد، لازم است که حتما به گردش در بیاید. وقتی شما از خرج کردن آن می‌ترسید، یا خود خواه هستید یا همه ی آنرا کاملا برای خود ذخیره می کنید که در واقع در هر دو حالت کاملا گردش پول را متوقف کردید ، یا ” راه لوله را مسدود می‌کنید “. جریان گردش پول به سمت خودتون رو مشکل می‌کنید. موفقیت های شما هیچ ربطی به عدم بخشندگی شما ندارند. راه برقرار کردن مجدد این گردش ، بخشندگی است. سخاوتمند باشید ، به دیگران خود ببخشید، به پیشخدمت آن دلار اضافه را هم به عنوان انعام بدهید. خیریه های متعدد را حمایت کنید، به دیگران کمک برسانید، ببینید چه اتفاقی روی میدهد! همه چیز ناگهان از همه جا برایتان سبز می‌شود.

همین پویایی چنانچه بخواهید زندگی خود را سرشار از عشق و بخشندگی یا هر چیز ارزشمند دیگر کنید هم صادق است. بخشندگی و دریافت کردن دو روی یک سه می باشند، اگر عشق، یا خوشی، یا احترام، یا موفقیت یا هر چیز دیگر را بیشتر می‌خواهید طرز دریافت آن بسیار ساده است: آنرا ببخشید. درباره چیزی نگران نباشید، جهان می‌داند چه میکند. هر چیزی که می‌بخشید بسیار بیشتر را دریافت خواهید کرد!

.

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *