اردیبهشت, ۱۳۹۶ بدون نظر سبک زندگی, موفقیت

یکی از قدرتمندترین ابزار ها برای رشد شخصی باریک بینی صادقانه و آرام روی زندگی است. باریک بینی باعث می‌شود بفهمیم در اطراف‌مان چه می‌گذرد، مانند تمرکز می‌ماند، می‌گذارد حقایق در لحظه بدون تعصب و غرض نمایان شوند.

باریک بینی می‌گذارد سهم خود را در یک مشکل، راه های پیشرفت و نقطه های کور طرز فکرتان را ببینید. به شما کمک می‌کند تا دیگر فقط دیگران را در مشکلات خود مقصر نبینید. همچنین در از بین بردن بهانه تراشی ها هم کمک‌تان می‌کند و به این ترتیب شما را از عادت های گذشته آزاد می‌کند.

.

همسر کریس در کار آزادی که انجام می‌دهد، زنی ورزیده است و باریک بینی را در زندگی روزمره خود جای داده است. او آرام و ساکت می‌نشیدند و می‌گذارد که عقلش پیشنهادها و آگاهی های لازم را به او بدهد. به همین خاطر به جای اینکه اشتباهات را تکرار کند (مثل اکثر ما که دوباره و دوباره یک اشتباه را تکرار می‌کنیم) خود را اصلاح می‌کند تا به سوی موفقیت پیش برود.برای تلفیق باریک بینی در زندگی کاری، تنها چیزی که نیاز دارید، اشتیاق به این کار است. شما باید خالصانه با خود صادق باشید و بتوانید وراجی‌های درون خود را به مدت چند دقیقه در روز خاموش کنید. به محض اینکه شروع به آرام نشستن کنید، متوجه بینش هایی به مغزتان خواهید شد. یادداشت هایی از آنها بردارید و هر یک از بینش ها را به ذهن بسپارید. به زودی خود را در مسیر رسیدن به درجات بهتر و ماجراهای جدید خواهید یافت.

.

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *