چطور پول بیشتری بدست بیاوریم

مرداد, ۱۳۹۶ بدون نظر انگیزشی, سبک زندگی, موفقیت

من در یک شهر کوچک در مونتانا بزرگ شدم جایی که معروف به معادن ایرلندی البته با آب و هوای بد و اقتصادی مرده است. مونتانا جایی است که زمستان های بسیار سردی را دارد در حدی که دمای هوا تا منفی ۲۰-۳۰ درجه زیر صفر هم می رسد و مهم ترین وسیله در این مواقع در خونه بخاری است که می‌تواند شما را از مرگ و یخ زدگی نجات بدهد اما فراموش نمی‌کنم در یکی از این زمستان های سخت بود که بخاری ما خراب بود و پدر و مادرم منتظر بودن تا حقوقشان را بگیرند تا بتوانند بخاری رو تعمیر کنند. درسته من در یک خانواده فقیر زندگی می‌کردم اما احساس می‌کنم هیچ کمبودی نداشتم. واقعا اگر شما به همراه چهار بچه در یک خونه که دمای منفی ۲۰ درجه داشت بودید و وسیله گرمایشی هم نداشتید چه کار می‌کردید. اما مادر من چادر مسافرتی و تمام پتوهای خونه را آورد و همه آنها را در یک اتاق گذاشت و ماها را به همون اتاق برد و ما هم تمام مدت زیر پتوها بودیم تا بتوانیم گرم بمانیم و تنها وسیه ایی که می‌توانست کمی حرارت تولید کند چراغ بنزینی بود که از قبل در انباری وجود داشت و مجبور بودیم تا روی اون غذا گرم کنیم و منتظر باشیم تا حقوق را بگیریم و بخاری را درست کنیم.

مادر پدرم سعی بر این داشتند تا ما را سرگرم کنند و این شیرین ترین لحظه ایی بود که از آنها در ذهنم دارم چون فردای آن روز به مدرسه رفتیم و ازمون پرسیدن که شب گذشته رو چی کار کردید ما هم در پاسخ گفتیم که ما در اتاق خانه خودمان کمپینی راه اندازی کردیم و تا صبح اونجا بودیم، خوب برای همه عجیب بود اما من با تمام فقری که در دوران کودکی داشتم بدون هیچ کمبودی رشد کردم. همیشه شما مجبور نیستید برای اینکه زندگی جذاب تری داشته باشید پول بیشتری را هزینه کنید. خیلی ها پول زیادی دارند اما نمی‌توانند خیلی از جذابیت ها را در زندگی روزمره خودشان داشته باشند.

واقعا باید بگم که پدر و مادرم به سختی کار می‌کردن و هنوز نمی‌دانم که چطور ماها را تونستن بزرگ کنند اما بعدها سعی کردم تا برم دنبال آرزویی که داشتم یعنی نویسندگی اما در این کار شکست خوردم و بعد رفتم تا یک مربی ورزشی بشم اما دوباره شکست خوردم و کمی بعد هم سعی کردم وارد عرصه سینما بشم، مهم اینه که من داشتم مبارزه می‌کردم تا موفقیت خودم را ببینم و جواب زحمات خانوادم رو بدهم. در ادامه همراه من باشید تا روش هایی برای افزایش درآمدتان را برایتان بگویم:

.

۱٫ اول از حساب بانکی خودتون شروع کنید:

اگر فکر می‌کنید ارزش شما خلاصه می شود به حساب بانکی، بدانید در بازار همیشه افرادی هستند که از شما ثروتمند تر هستند و اگر شما برای خودتون ارزش قائل نباشید کسی هم براتون ارزشی قائل نیست. واقعا باید بدانید که شما زمانی می‌توانید ارزشمند باشید که بتوانید به کسی در زندگی کمک کنید نه اینکه ارزش خودتان را در اعدادی بدانید که ممکن است هرکس اعداد بیشتری نسبت به شما داشته باشد.

۲٫ مسئولیت پذیر باشید:

چالش و مشکل تنها چیزی است که شما را در دنیا تنها نمی گذارد پس بیایید و قبول کنید که باید با این مشکلات مبارزه کنید و کشتی خودتان را برای پیمودن این مسیر بسازید، چون در زندگی خوشبختی را همینجوری به کسی نمی‌دهند و یا قرار نیست قرعه کشی انجام بشود تا شما در آن برنده باشید. تنها در دو حالت است که شما می‌توانید به موفقیت برسید که در مورد اول شما واقعا شانس بیاورید و به ثروت برسید که قول میدم اون رو در گذر زمان حتما از دست می‌دهید و در مورد دوم شما مسئولیت قبول می‌کنید تا با مشکلات مبارزه کنید و خودتان ثروتی را که می‌خواهید به دست بیاورید که در این شرایط چون برای پولی که دارید، زحمت کشیدید ارزش بیشتری قائل هستید و اون رو سعی می‌کنید بیشتر کنید و تمام سختی ها را به جان بخرید.

۳٫پرداخت هزینه زیاد در حالی که برای کسی کارآمد نیستید:

اگر چیزی برای فروش نداشته باشید قطعا پولی هم بدست نمی‌آورید اما واقعا چه چیزی را می‌شود برای فروش ارائه کرد. مهمترین چیزی که شما می‌توانید برای فروش ارائه بدهید خودتان هستید. چطور؟! در واقع شما توانایی هایی داریدکه برای فروش عرضه کردید و یه جهان می‌گویید که می‌توانید کمک کنید و کار سختی را دارید که بهش نیازمندید. حتما نباید کالایی را برای فروش بگذارید، چون هیچ چیز ارزش توانایی آدمی را ندارد. درواقع شما باید قدرت تغییر کردن را در خودتان پیدا کنید تا بتوانید زندگی خودتان را تغییر بدهید.

اگر یک کارآفرین هستید و کالای جدیدی دارید ارائه می‌کنید ببینید تا چه اندازه می‌تواند به مردم کمک کند، آیا شما می‌توانید در سطح جهانی موفق باشید و یا می‌توانید خدماتی خوب را ارائه کنید. آیا در حدی هستید که هر شماره ایی را که باهاش تماس می‌گیرید به یک مشتری تبدیل کنید.

حالا اگر یک کارمند در یک شرکت هستید بهتره به اطرافتان بیشتر توجه کنید و ببینید چه آموزه ایی می‌تواند به شما کمک کند تا شما خدمات بهتری را ارائه کنید، چون  نشان میدهد که چه کسانی به کمک و توانایی شما نیاز دارند.

۴٫در خدمت رسانی وسواس داشته باشید:

شما باید برای کمک کردن تلاش کنید و ایده های بیشتری را ارائه بدهید چون اینطور می‌توانید زندگی بهتری را برای خودتان بسازید. ببینید که شما به کی و کی به شما می‌تواند کمک کند، چون شما لیاقت داشتن یک زندگی خوب را دارید و بدانید که اگر به مراتب بالاتری در کار دست یافتید به ایده های جدید هم اهمیت بدهید و برای آنها هم ارزش قائل باشید.

۵٫کار کردن در فعالیت روزانه خودتان خلاصه نمی‌شود:

خیلی از مردم به ظاهر کار دارند اما کار اشتباه دارن انجام می‌دهند، چون آنها کاری را انتخاب کردند که بهش علاقه نداشتند و خیلی وقت پیش باید آن کار را رها می‌کردند اما این افراد از اینکه خودشان را در آینه ببینند می‌ترسند و هر روز که بیدار می‌شوند میگن که امروز روزشان است و قراره که موفقیت جدیدی را کسب کنند اما این روز هیچ موقع نمی‌رسد. اگر کاری می‌کنید که می‌دانید اشتباه است بهتره که هرچه زودتر از اون کار دست بکشید. اگر کاری اشتباه را دارید انجام می‌دهید بدانید که قرار نیست پول بیشتری بدست بیاورید، چون در کار اشتباه شما گزینه های غلطی را انتخاب می‌کنید که برای پایان دادن به آنها باید هزینه گزافی را پرداخت کنید.

۶٫ارزش عمر خودتان رو بدونید:

شما باید ارزش عمر خودتان را بدانید، اگر برای روزهای عمرتان ارزش قائل باشید به راحتی می‌توانید تصمیمات درست را بگیرید. خیلی از افراد شکست خورده ارزشی برای عمرشان قائل نیستند و تلاشی هم نمی‌کنند تا رویه زندگی کردن خودشان را برای رسیدن به موفقیت تغییر بدهند و فکر می‌کنند با خواندن شایعات در مجلات می‌توانند به زندگی که انتظار دارند دست پیدا کنند. پس بیایید و به فردای خودتان فکر کنید و ببینید که چطور می‌توانید برای فردای خودتان ارزش بیشتری قائل باشید و خدمات بهتر و بیشتری را به اطرافیان خودتان ارائه بدهید.

.

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *