هرگز یادگیری را متوقف نکنید

۱۳۹۶/۰۴/۱۷ بدون نظر سبک زندگی, موفقیت

۳ تکنیک مهم که به شما کمک می کند تا به آنچه می خواهید برسید. با بکار گیری این ۳ تکنیک در زندگی خود زندگی خود و اطرافیانتان را می توانید تغییر دهید و به مرور سبک زندگی خود را اصلاح کنید:

.

  1. ذهنتون رو همانند کودکان کنید

اگر به کودکان توجه کرده باشید مشاهده می کنید که آنها همیشه می خواهند به هر چیزی دست بزنند و با اشیا اطراف خود بازی کنند.آنها کنجکاو هستند تا بتوانند چیز های گوناگون درباره جهان یاد بگیرند.

همانطور که ما با افزایش سن ، متاسفانه این حس به طور طبیعی از بین می رود. ما دیگر به همین افکار خودمون راضی شده و زندگی روزمره خود را ادامه می دهیم.

باید برای حفظ این نگرش ها ، یعنی بازیگوشی و کنجکاوی همانند کودکان رفتار کنید؛ باید!!!

مثلا هر زمان که دیدید یک شرکت دارد کار مختلفی را انجام می‌دهد ، با خود فکر کنید که اونها چه می‌دانند که من نمی‌دانم؟ چگونه می‌توانم کار نوآورانه انجام دهم؟

  1. برای خود معلمی قابل اعتماد داشته باشید

باید تصمیم خودتون رو بگیرید تا یک معلم ، مشاور داشته باشید تا بتوانید در شرایط مختلف با کمک ها و هم فکری هایی که دارید از پس مشکلات برآمده و راه موفقیت رو برای خودتون هموار تر کنید. البته در مورد انتخاب مشاور حتما دقت کنید باید به او اعتماد داشته باشید و هرچه این اعتماد بیشتر باشد شما راحت تر بوده و خیال راحت می توانید از او کمک بگیرید.

ورزشکاران حرفه ای ، نوارندگان معروف و بازیگران همه مربیان و مشاوره خبره ای داشته اند و در اکثر موارد در مصاحبه هایشان این را نیز گفته اند که آنها یکی از عوامل موفقیت‌شان بوده اند. اگر این افراد بزرگ همه مربیان و مشاور هایی داشته اند، چرا ما نداشته باشیم؟!

  1. بخوانید ، بخوانید ، بخوانید

گاهی اوقات بهترین معلمان و مربیان کتاب‌ها هستند. تازه به نظرتون چه جوری به این راحتی می‌تونید تجارب عمر یک فرد را فرا بگیرید؟!

برای هزینه کردن برای یک کتاب ناراحت نباشید، چون دریافت یک ایده از آن کتاب ممکن است زندگی و کسب و کار شما را رونق بدهد و خیلی زود هزینه ای که برای تهیه کتاب کرده اید به شما باز می‌گردد.

شما این تکنیک ها را خیلی راحت در زندگی خود بکار بگیرید. با گذشت زمان، قطعا راه های جدیدی برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد

.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *